Запуск нових продуктів Microsoft
Windows Server 2008, SQL Server 2008, Visual Studio 2008
Heroes Happen Here
м. Київ, 3 квітня 2008
8:30 9:00 Реєстрація    
9:00 9:30      
9:30 10:00 Пленарное заседание
10:00 10:15
10:15 10:45
10:45 11:00 Перерва    
11:00 11:30 Технології забезпечення безпеки Windows Server 2008 (Ігор Шастітко, спеціаліст з технологій, Microsoft Ukraine)
В рамках сесії будуть представлені нові технології забезпечення безпеки обєктів корпоративної мережі, що зявились у Windows Server 2008. Зокрема розглядаються режим роботи тільки для читання контролера домену (Read-Only Domain Controller). Даний режим особливо актуальний для невеликих офісів, де, як правило, відсутній ІТ персонал. Також дається огляд технології Network Access Protection (NAP), що призначена забезпечити відповідніть серверів та робочих станцій прийнятим політикам безпеки.
Team Foundation Server: Керування процесом розробки програмного забезпечення (Віктор Шатохін, спеціаліст з розробки ПЗ, Microsoft Ukraine)
На сесії буде розглянуто використання Team Foundation Server (TFS) та Microsoft Visual Studio Team System (VSTS) в умовах колективної розробки програмного забезпечення. Будуть показані основні характеристики TFS, VSTS та взаємодія груп розробки та тестування в процесі створення програмного забезпечення. TFS інтегрує в собі системи контролю версій, відстеження процесу роботи над проектом, створення та відображення звітів, управління проектом та автоматизований процес збирання коду, що підвищує ефективність роботи групи розробників.
Зміна ландшафту ринку ІТ на шляху до динамічної ІТ інфраструктури Володимир Позняков, регіональний менеджер, IDC)
На сесії ви дізнаєтесь про тенденції всесвітнього та українського ринку серверів, ЦОД, підходи та рішення, що дозволяють створювати високоефективні інформаційні системи.

11:30 12:00
12:00 12:30 Максимум можливостей Windows Server 2008 за рахунок використання серверів на базі багатоядерних процесорів Intel
Корпорації Intel та Microsoft мають загальну концепцію розвитку серверів, що включає нові апаратні архітектури для систем, що масштабуються, багатоядерні обчислення тощо. Відвідайте сесію та дізнайтеся про переваги сумісного використання технологій Intel та Microsoft; про те, чому, працюючи в парі, Windows Server 2008 та чотирьохядерні процесори Intel дозволяють максимально використовувати можливості технологій управління, віртуалізації та підвищеної відмово стійкості. Дізнайтеся, як значно скоротити експлуатаційні витрати, підвищити корисне навантаження серверів та рівень їх готовності, а в кінцевому випадку рентабельність інвестицій.
Приклад впровадження Team Foundation Server (Влад Волков, керівник проектів, Information Software Systems)
В доповіді буде розглянутий приклад використання систем автоматизації процесів розробки ПЗ в компанії Information Software Systems, а також будуть продемонстровані існуючі рішення щодо використання Team Foundation Server в якості сервісу провайдера.
Планування майбутньої інфраструктури. Пріоритети для інвестицій (Джозеф Ландес, директор групи Windows Server, Microsoft Corporation, USA)
На що слід звернути увагу при плануванні майбутнього Вашої ІТ інфраструктури? На сесії будуть розглянуті методи оцінки зрілості інфраструктури та запропоновані шляхи розвитку, оптимізації. Розглянуті нові підходи до організації розподіленої інфраструктури, засоби моніторингу та керування, інструменти оптимізації, консолідації та віртуалізації. Як ключові сервіси Windows Server 2008 можуть допомогти розвитку бізнесу.
12:30 13:00 Обід    
13:00 13:15    
13:15 13:45 Побудова надійної та керованої інфраструктури на базі Windows Server 2008 (Ігор Шастітко, спеціаліст з технологій, Microsoft Ukraine)
Windows Server 2008 включає багатий набір сервісів для забезпечення надійності та відмово стійкості. Разом з продуктами сімейства System Center нова ОС представляє собою фундамент для побудови надійної та керованої ІТ-інфраструктури. У доповіді розглядаються питання створення відмово стійких систем на базі вдосконаленої служби кластеризації, автоматизації управління фізичною та віртуальною інфраструктурою за допомогою Data Protection Manager, Virtual Machine Manager, а також використання сценаріїв PowerShell.
Використання Windows Server 2008 як платформи для веб-рішень Завдяки новим продуктам і технологіям, що входять до складу Windows Server 2008, цю систему можна використовувати як платформу для створення веб-рішень. Детально розглядатимуться IIS 7.0, а також йтиметься про розміщення PHP-рішень на Windows Server 2008 Приклади впровадження продуктів Microsoft на українських підприємствах
В цій секції Ви дізнаєтеся про досвід директорів з інформаційних технологій та представників компаній-інтеграторів щодо впровадження Windows Server, SQL Server і Visual Studio в провідних українських підприємствах та банках. Особливий акцент буде зроблено на рішеннях з підвищення інформаційної безпеки в організаціях, також будуть розглянуті приклади використання віртуалізації як інструменту оптимізації інформаційних інфраструктур.
13:45 14:15
14:15 14:45 Автоматизація типових задач адміністрування SQL Server 2008 (Олексій Федоров, консультант зі стратегії, Microsoft Russia)
В доповіді будуть наведені типові задачі з якими стикаються адміністратори баз даних, а також інструменти для розвязання цих задач, що існують у SQL Server 2008. Більш докладно розглядаються інструменти SMO, PowerShell та можливості інтеграції інструментів.

Побудова веб-застосунків Web 2.0 за допомогою Visual Studio 2008 та .NET Framework 3.5 (частина 1)
Двома напрямками, які розвиваються найбільше, є технологія Silverlight і Live-служби. Silverlight це нова технологія, що дає змогу створювати високоінтерактивні веб-застосунки з графікою, відео та анімацією. Серед Live-служб можна виділити пошук, систему автентифікації, поштову систему. За допомогою утиліт для Visual Studio 2008 можна у звичному для розробника середовищі створювати як SilverLight-, так і Live-застосунки.
14:45 15:15
15:15 15:30      
15:30 16:00 HP BladeSystem та Microsoft Windows Server 2008 основа сучасного корпоративного центру обробки даних (Олександр Головченко. Старший технічний консультант, менеджер по рішенням Superdome, Hewlett-Packard Україна)
Ви експлуатуєте ИТ-систему на базі х86 серверів та ОС Windows? Тепер Ви зможете ефективно керувати своєю системою та значно простіше розвивати її. Еволюційний розвиток серверних систем призвів до виходу на ринок блейд-рішень, і найкраще з них HP BladeSystem, разом з найновішою версією найбільш розповсюдженою серверною операційною системою, готові надати Вам широкі можливості для підвищення продуктивності Вашої роботи. У Вас більше буде залишатися часу для вдосконалення себе та свого робочого середовища, впровадженню нових сервісів та для відпочинку.
Побудова веб-застосунків Web 2.0 за допомогою Visual Studio 2008 і .NET Framework 3.5 (частина 2) Бібліотеки для роботи з ASP.NET AJAX та LINQ нові компоненти .NET Framework 3.5. Visual Studio 2008 дає змогу ефективно створювати прикладні програми, використовуючи обидві технології. У цій доповіді йтиметься як про технології, так і про компоненти, що входять до складу ASP.NET. Windows Vista Service Pack 1 та Windows Server 2008 достоїнства інтеграції (Юрій Педерій, маркетинг менеджер, Microsoft Ukraine)
Доповідь присвячена питанням консолідованого впровадження Windows Vista SP1 та Windows Server 2008 в інфраструктурі компанії. Розкриваються питання підвищення безпеки та керованості інфраструктури, більш ефективного процесу планування та впровадження, оптимізації роботи мережі.
16:00 16:30 Віртуалізація в Windows Server 2008 (Ігор Шастітко, спеціаліст з технологій, Microsoft Ukraine)
Сесія присвячена огляду технологій віртуалізаці, що доступні у Windows Server 2008. В першу чергу розглянута нова роль сервера Hyper-V, що відкриває принципово нові можливості з віртуалізації в порівнянні з попередніми рішеннями. Розглядаються особливості термінального доступу у Windows Server 2008 та питання використання віртуалізації у віддалених офісах та філіалах.
Нові бізнес рішення від BUSINESS life підвищення ефективності бізнесу (Олександр Палко, консультант зі спеціальних проектів, Олександр Мірошніченко, експерт з корпоративних проектів, Астеліт)
На сесії ви дізнаєтеся по нові технології та сервіси Business Life: віртуальний офіс (на базі Microsoft Exchange Hosted Services), робочій простір (на базі Windows SharePoint Services); мобільна електронна пошта (на базі Microsoft ActiveSync); моніторинг автопарку (на базі Microsoft .Net Framework, Microsoft SQL Server, Microsoft Visual Earth)
16:30 17:00 SQL Server 2008: нові можливості для розробників (Константин Косинський, MCT, MVP)
Нова версія популярного продукту надає багато додаткових можливостей. Це насамперед нові типи даних для зберігання дати, часу, просторових даних (зокрема, географічних координат) і файлів, підтримка служб Reporting Service на рівні ядра (без встановлення IIS), нова модель зберігання даних, покращена система безпеки, розширенні можливості щодо роботи з OLAP-базами.

Максимум можливостей Windows Server 2008 за рахунок використання серверів на базі багатоядерних процесорів Intel
Корпорації Intel та Microsoft мають загальну концепцію розвитку серверів, що включає нові апаратні архітектури для систем, що масштабуються, багатоядерні обчислення тощо. Відвідайте сесію та дізнайтеся про переваги сумісного використання технологій Intel та Microsoft; про те, чому, працюючи в парі, Windows Server 2008 та чотирьохядерні процесори Intel дозволяють максимально використовувати можливості технологій управління, віртуалізації та підвищеної відмово стійкості. Дізнайтеся, як значно скоротити експлуатаційні витрати, підвищити корисне навантаження серверів та рівень їх готовності, а в кінцевому випадку рентабельність інвестицій.


17:00 17:30 Нові бізнес рішення від BUSINESS life нові можливості для ІТ (Олександр Палко, консультант зі спеціальних проектів, Олександр Мірошніченко, експерт з корпоративних проектів, Астеліт)
На сесії ви дізнаєтеся по нові технології та сервіси Business Life: віртуальний офіс (на базі Microsoft Exchange Hosted Services), робочій простір (на базі Windows SharePoint Services); мобільна електронна пошта (на базі Microsoft ActiveSync)
Основа сучасної інформаційної системи це HP BladeSystem та Microsoft Windows Server 2008 (Олександр Головченко. Старший технічний консультант, менеджер по рішенням Superdome Hewlett-Packard Україна)
Підвищення потреб бізнесу до надійності, масштабованості, керованості та безпеки інформаційних систем приводять до ситуації, коли ІТ директору необхідно витрачати великі зусилля на проектування, створення та підтримку у відповідному стані досить складної інфраструктури, що побудована на основі різних серверів, операційних систем, систем зберігання даних, додатків тощо. Завдяки HP BladeSystem Ви маєте можливість обєднати в єдиній системі практично всі бізнес-задачі, кардинально спростити інфраструктуру, підвищити ефективність керування, значно знизити енергозатрати, зменшити тепловиділення, покращити масштабування, прискорити заміну та введення в експлуатацію нових серверів. Тепер Вам буде не важко завжди тримати під контролем Ваш ЦОД, більше часу ви зможете виділити дослідженням, плануванню та розвитку Вашого бізнесу та Вашій родині.
17:30   Розважальна програма    
         
  19:30      
  Сесія для ІТ Професіоналів
  Сесія для розробників
  Сесія для ІТ директорів
Рассписание лабораторных работ
9:00 9:30 Регистрация
9:30 10:30 Лабораторная ITPro 1 Лабораторная Dev 1
10:30 11:30 Лабораторная ITPro 2 Лабораторная Dev 2
11:30 12:30 Лабораторная ITPro 3 Лабораторная Dev 1
12:30 13:30 Лабораторная ITPro 1 Лабораторная Dev 2
13:30 14:00 Перерыв
14:00 15:00 Лабораторная ITPro 2 Лабораторная Dev 1
15:00 16:00 Лабораторная ITPro 3 Лабораторная Dev 2
16:00 17:00 Лабораторная ITPro 1 Лабораторная Dev 1
17:00 18:00 Лабораторная ITPro 2 Лабораторная Dev 2